Szczęśliwe zakończenie

8 września 2019

Kolejna zachwycająca powieść Laurelin Paige, która oficjalnie zakończy już losy miłości państwa Pierce. Książka pt. Bez końca. Uwikłani. Tom 6„, to propozycja idealna dla tych, którzy uwielbiają wartką akcje, intrygi i niecodzienne, gorące wątki erotyczne. Minęło kilka lat od wydarzeń z poprzedniego tomu. Hudson i Alayna prowadzą spokojne, rodzinne życie. W końcu są szczęśliwi i mogą cieszyć się sobą, spełniają się zarówno w roli współmałżonków jak i rodziców. Jednak ich szczęście nie trwa zbyt długo. Niespodziewanie przyjdzie im się zmierzyć z okropną Celią Fasbender, która zrobi wszystko, by nie wpuścić do swej rodziny Chandlera, a jakby tego było mało Hudson będzie musiał się zmierzyć z duchami z przeszłości.

Ślubu nie będzie!

Pewnego dnia Chandler oznajmia wszystkim, że będzie się żenić, a wybranką jego serca została córka Fasbenderów. Matka Panny Młodej postanawia do ślubu nie dopuścić, postanawia atakować nie tylko swojego przyszłego zięcia, ale też całą jego rodzinę. Po raz kolejny dom, który stworzyli Hudson i Alayna jest zagrożony. Tym razem autorka wplata na kartach swojej powieści również wątek kryminalny, ponieważ jakby problemy ze ślubem nie były wystarczające, Hudson otrzymuje list z pogróżkami. Ktoś mu grozi, jego historiami z przeszłości, o których jego żona nie ma pojęcia. Czy Hudson przyzna się swojej ukochanej do grzechów z dawnych lat? A może postanowi sam działać i odkryć kto mu grozi i dlaczego? Czy rodzina Pierców upora się z takim ogromem problemów na raz? Czy małżeństwo Hudsona przetrwa i wreszcie, czy Chandler weźmie ślub i przekona do siebie Celię?

Spektakularne zakończenie serii

Laurelin Paige nigdy wcześniej nie zdecydowała się na stworzenie tak długiej serii powieści, więc kto by się spodziewał takiego sukcesu?! Pomimo iż, to był już tom 6 serii, to akcja wciąż pochłaniała czytelnika bez reszty. Autorka też doskonale zadbała o nas i nie pozostawiła żadnych wątków otwartych, wszystkie zagadki, włącznie z tymi z poprzednich tomów zostały rozwiązane, zatem zakończenie jest w pełni satysfakcjonujące. Nic dziwnego, że pozycja to utrzymuje się na szczytach światowych rankingów, czyta się ją jednym tchem i gdyby był kolejny tom, na pewno byłby równie często wybierany przez czytelników. tym razem oprócz doskonałych scen erotycznych możemy znaleźć kilka wątków komediowych, rodzinnego ciepła, ale też trochę kryminału! Doskonale także pokazana jest zmiana jaka dokonała się w głównych bohaterach poprzez upływ czasu, w końcu Hudson i Alayna, to już dojrzali ludzie, którzy wspólnie wychowują dzieci i walczą o jedność w rodzinie. Jest to pozycja przy której, doskonale można spędzić, czas.

 

Tagi
Kategoria Książki #książki dla kobiet